Kategoria

Polecamy

Kompletna Technika Wokalna – CVT recenzja książki

Z CVT zetknęłam się ponad 8 lat temu, kiedy natrafiłam na pierwsze informacje o niej, jeszcze w języku angielskim. Jakiś czas później wzięłam udział w warsztatach prowadzonych przez Kasię ‘Kate’ Idzikowską pierwszą i jedyną wtedy nauczycielkę CVT w Polsce, autorkę polskiego przekładu książki. Warsztaty były krótkie, intensywne i rozpaliły chęć na to, by dowiedzieć się więcej.

1001 sposobów na relaks

Image Kolejna pięknie ilustrowana książka autora 'Sztuki relaksu', która jest zarazem skarbnicą myśli karmiących ciało i umysł. Niesamowity zbiór porad i   wskazówek dodających energii oraz pomysłów i sposobów dla każdego, kto  choć na chwilę chce zatrzymać się w biegu. Format książki pozwala na to, by mieć ją zawsze przy sobie, co czyni z niej wspaniałe koło ratunkowe w stresujących sytuacjach.

Autor: Mike George
Tytuł:„1001 sposobów na relaks”
Tytuł oryginalny: 1001 Way to Relax
Wydawnictwo: Wydawnictwo CZERWONY SŁOŃ, Gdańsk 2006

Mówię i śpiewam świadomie

Image Książka jest podręcznikiem do nauki emisji głosu. Wprowadza w teoretyczne zagadnienia związane z głosem oraz przedstawia praktyczną metodę jego kształcenia. Jest to pozycja rzetelna, napisana przez fachowca, w zrozumiały sposób. Znajdziecie w niej ćwiczenia do samodzielnej pracy i wiele cennych uwag autorki.
Image

Sztuka relaksu

Sztuka relaksu okładka
Pięknie wydana i ilustrowana książka. Już samo trzymanie jej w dłoniach i oglądanie zamieszczonych obrazów wywołuje pozytywne emocje.Nie jest to zwyczajowy poradnik jak radzić sobie ze stresem.
Image

Poznaj swój głos…twoje najważniejsze narządzie pracy

poznaj swój głosJest to moja ulubiona książka o głosie. Zainspirowała mnie do samodzielnej pracy. Najpierw warsztat w oparciu o tę książkę, następnie sama książka całkowicie zmieniły moje myślenie o własnym głosie. Przeczytałam ją jednym tchem i to nie raz; zapewne jeszcze wielokrotnie do niej powrócę. Za każdym razem odkrywam w niej coś nowego dla siebie. Naprawdę warto przeczytać. Image