Indywiduwalne, Biznes, instytucje kultury, szkoły

Szkolenia, warsztaty z emisji głosu

WARSZTATY OTWARTE W TORUNIU w 2022r.

Bądź sobą i mów bez wysiłku i zmęczenia

EMISJA GŁOSU DLA PRACUJĄCYCH GŁOSEM. Celem tego warsztatu jest powrót do naturalnego, swobodnego mówienia i autentycznego brzmienia. Odzyskanie wewnętrznej siły i przywrócenie sobie radości z wydobywania dźwięków, oraz odkrywanie siebie, a w konsekwencji mówienie bez forsowania krtani.

Najbliższe szkolenie już 27 sierpnia (sobota) 2022 r.

Zobacz szczegóły
WARSZTATY W TWOJEJ FIRMIE

Warsztaty dla biznesu

Większość ludzi nie zna swojego głosu, nie wie, jakimi możliwościami dysponuje i nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału w życiu zawodowym czy prywatnym. Mówimy głosami, którym brakuje siły, naturalności, autentyczności. Taki głos nigdy nie będzie dobrym narzędziem pracy, wizytówką nas samych i naszej firmy.

Zapytaj o szczegóły
WARSZTATY DLA INSTYTUCJI KULTURY I OŚWIATY

Szkolenia dla instytucji kultury

Nauczyciele, trenerzy, wykładowcy, lektorzy - to grupy zawodów najbardziej narażonych na wystąpienie problemów głosowych wynikających z nadwyrężenia krtani. Głos to podstawowe narzędzie ich pracy. Zawód to niełatwy, obciążony odpowiedzialnością i stresem, a intensywne mówienie, przez wiele lat, bez odpowiedniego przygotowania lub treningu, może zakończyć się zniszczeniem, a nawet utratą głosu.

Zapytaj o szczegóły​
Głęboko wierzymy, że praca z głosem to nieskończoność...nieskończoność możliwości i rozwoju; dlatego nie nazywamy się ekspertami, ale trenerami - towarzyszymy w rozwoju, motywujemy, uczymy dobrych nawyków, pokazujemy, podpowiadamy i ciągle zadajemy pytania, badamy głos, przyglądamy się mu i odkrywamy mamy za sobą wiele doświadczeń grupowych i indywidualnych, z głosami zdrowymi, dobrze brzmiącymi oraz przede wszystkim z głosami zmęczonymi, zniszczonymi, tymi, które określa się jako „słabe”, „z problemami”, „nieodpowiednimi do takiego zawodu” według naszej filozofii nie ma ograniczeń wiekowych dla głosu, także gorsza kondycja czy jego stan nie są barierą – jeśli usuniemy jego przeszkody i stworzymy mu optymalne warunki do pracy, każdy głos może zabrzmieć lepiej
Sylwia Prusakiewicz -Kucharska
Trener na warsztatach EasyVoice

Masz pytania

Jeśli masz pytania,  szukasz odpowiedniego warsztatu dla siebie – napisz do nas:

DLACZEGO Z NAMI?

Opinie o naszych warsztatach, szkoleniach z emisji głosu

Dlaczego warto?

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Amanda Lee
Ceo & Founder Crix
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Cheise
Head Of Sales , Intel