...
Indywiduwalne, Biznes, instytucje kultury, szkoły

Szkolenia, warsztaty z emisji głosu

Zajęcia indywidualne w Toruniu i on-line

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.


Prowadzę indywidualne zajęcia w Toruniu
(Toruń, Centrum Phanari, ul. Goździkowa 47) oraz on-line.

SYLWIA PRUSAKIEWICZ-KUCHARSKA

WARSZTATY EMISJI GŁOSU
Bądź sobą i mów bez wysiłku i zmęczenia

EMISJA GŁOSU DLA PRACUJĄCYCH GŁOSEM. Celem tego warsztatu jest powrót do naturalnego, swobodnego mówienia i autentycznego brzmienia. Odzyskanie wewnętrznej siły i przywrócenie sobie radości z wydobywania dźwięków, oraz odkrywanie siebie, a w konsekwencji mówienie bez forsowania krtani.

WARSZTATY W TORUNIU

Warsztaty dla biznesu

Większość ludzi nie zna swojego głosu, nie wie, jakimi możliwościami dysponuje i nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału w życiu zawodowym czy prywatnym. Mówimy głosami, którym brakuje siły, naturalności, autentyczności. Taki głos nigdy nie będzie dobrym narzędziem pracy, wizytówką nas samych i naszej firmy.
WARSZTATY W TWOJEJ FIRMIE

Szkolenia dla instytucji kultury

Nauczyciele, trenerzy, wykładowcy, lektorzy – to grupy zawodów najbardziej narażonych na wystąpienie problemów głosowych wynikających z nadwyrężenia krtani. Głos to podstawowe narzędzie ich pracy. Zawód to niełatwy, obciążony odpowiedzialnością i stresem, a intensywne mówienie, przez wiele lat, bez odpowiedniego przygotowania lub treningu, może zakończyć się zniszczeniem, a nawet utratą głosu.
WARSZTATY DLA INSTYTUCJI KULTURY I OŚWIATY

Głęboko wierzymy, że praca z głosem to nieskończoność... nieskończoność możliwości i rozwoju.

Towarzyszymy w rozwoju, motywujemy, uczymy dobrych nawyków, pokazujemy, podpowiadamy i ciągle zadajemy pytania. Badamy głos, przyglądamy się mu i odkrywamy. Mamy za sobą wiele doświadczeń grupowych i indywidualnych, z głosami zdrowymi, dobrze brzmiącymi oraz przede wszystkim z głosami zmęczonymi, zniszczonymi, tymi, które określa się jako „słabe”, „z problemami”, „nieodpowiednimi do takiego zawodu”.

Według naszej filozofii nie ma ograniczeń wiekowych dla głosu, także gorsza kondycja czy jego stan nie są barierą – jeśli usuniemy jego przeszkody i stworzymy mu optymalne warunki do pracy, każdy głos może zabrzmieć lepiej.

Sylwia Prusakiewicz -Kucharska
Trener na warsztatach EasyVoice

Masz pytania

Jeśli masz pytania,  szukasz odpowiedniego warsztatu dla siebie – napisz do nas:

DLACZEGO Z NAMI?

Opinie o naszych warsztatach, szkoleniach z emisji głosu

Dlaczego warto?

Nauczyłam się, że w emisji głosu nie ważny jest tylko głos/gardło/krtań, ale CAŁE ciało! Artykulacja! Postawa! Rewelacja! Dowiedziałam się, co zmienić, by mówić swobodniej - a tego oczekiwałam. Mam nadzieję na powtórki 🙂
Justyna Owczarska
nauczyciel j. angielskiego
Szkolenie konsekwentne, treściwe, esencjonalne, logicznie i zorganizowane przedstawienie informacji. Pomogło mi w ustawieniu głosu i prawidłowym używaniu go. Nauczyłam się prawidłowej postawy podczas mówienia, pozycji umożliwiających prawidłowe oddychanie i mówienie oraz niezdzierania sobie gardła.
Anna Gulak
artysta - plastyk