Zapisz się do newslettera już dziś, a otrzymasz bezpłatnie

 Uwielbiam ten moment – mieszankę zaskoczenia, radości, lekkiego niepokoju, ekscytacji i niedowierzania, gdy osoba, z którą pracuję po raz pierwszy słyszy oraz czuje siłę i moc swojego głosu. Gdy dociera do dźwięku, który brzmi prosto z serca i pozwala swobodnie oraz autentycznie wyrażać swoje Ja.

Mam na imię Sylwia i przyznaję, że moja praca to moja pasja. Jestem trenerem głosu, logopedą oraz pedagogiem. Zajmuję się głównie emisją i psychologią głosu oraz kształceniem prawidłowej mowy. W tym miejscu dzielę się moją wiedzą, umiejętnościami i zachęcam do odkrywania swojego głosu i pozytywnej troski o niego.

Zapisz się do newslettera, bym mogła i z Tobą dzielić się tym wszystkim, co wiem, potrafię i czym żyję w swojej pracy zawodowej. Bym mogła i Ciebie motywować do poszukiwania różnych odcieni Twojego głosu, najlepszych brzmień. W tegorocznej edycji (2021) będziesz otrzymywać korepetycje z emisji głosu.

Zawsze także porcję najświeższych informacji o tym, co nowego w easyvoice.pl

Bądźmy w kontakcie.

Sylwia

Ps. Pamiętaj, żeby potwierdzić swój zapis do newslettera i sprawdzaj folder SPAM, bo tam lubią lądować niektóre ważne wiadomości.