Mówię i śpiewam świadomie

Image Książka jest podręcznikiem do nauki emisji głosu. Wprowadza w teoretyczne zagadnienia związane z głosem oraz przedstawia praktyczną metodę jego kształcenia. Jest to pozycja rzetelna, napisana przez fachowca, w zrozumiały sposób. Znajdziecie w niej ćwiczenia do samodzielnej pracy i wiele cennych uwag autorki.
Image

Od autorki:
„Głos ludzki traktuję jako instrument muzyczny, na którym grać można różną stylistycznie muzykę. Jednak, aby grać, trzeba się na tym instrumencie nauczyć wydobywać dźwięki. Potem już nie będzie ograniczeń, będzie można na nim kreować każdą muzykę, od Bacha do współczesnej awangardy włącznie. Tak więc i na naszym instrumencie należy należy się nauczyć wydobywać dźwięk, należy opanować technikę w sposób świadomy, a nie intuicyjny, i temu mają służyć zawarte w książce treści.”

Autor: Bogumiła Tarasiewicz
Tytuł: Mówię i śpiewam świadomie
Tytuł oryginalny: Mówię i śpiewam świadomie
Wydawnictwo: UNIVERSITAS Towarzystwo Autorów i Wydawców

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia