Kojące dźwięki

Słuchaj dźwięków, które przynoszą ukojenie, odprężenie, rozluźnienie.

Kojące dźwięki (wg E. Foley)
W tym tygodniu każdego dnia wsłuchuj się w odgłosy, które działają na Ciebie odprężająco – śpiew ptaków, rytm padającego deszczu, inne odgłosy natury, mruczenie kota, odgłosy dochodzące z kuchni lub wybierz muzykę, która szczególnie Ci się podoba, zamknij oczy i wsłuchuj się w nią uważnie. Myśli będą przychodzić i odchodzić. Pozwól sobie, by muzyka przepływała przez Ciebie.
Możesz też wybrać muzykę, która będzie zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w domu- zawsze, gdy poczujesz zdenerwowanie czy stres lub pojawią się negatywne emocje. Możesz słuchać muzyki relaksacyjnej – niech będzie tłem wykonywanych czynności.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia