Gotowi, do startu, start …

Ruszamy z akcją 12 dobrych nawyków dla głosu w jeden rok. Rok 2020 w easyvoice.pl to czas wyzwań. Nasz cel to wykonywanie codziennie kilku małych kroków, które trwale zmieniają nasze życie.

Będziemy zachęcać Was do tego, by dbać o swoje głosy, ale też o siebie. Ponieważ krtań jest wyjątkowym instrumentem, położonym wewnątrz ciała i wrażliwym na wszystko czego doświadczamy w wymiarze fizycznym, psychicznym, duchowym i emocjonalnym.

 

Wytworzenie nowego nawyku jest wyzwaniem. Bywa trudne, początkowo wymaga wysiłku, zrezygnowania z tego co znamy, lubimy, z czym czujemy się komfortowo. Czasem jest przyczyną wewnętrznej walki, którą trzeba ze sobą stoczyć.
I choć łatwiej zmobilizować się do zadań wielkich, do przełomowych zmian w życiu, to właśnie te zwykłe, codzienne czynności, powtarzane codziennie, trwale zmieniają nasze życie i są najlepszą inwestycją w siebie, swoje zdrowie i swój głos.

Zaczynamy #12dobrychnawyków.

Kto idzie z nami?

Dołącz do nas także na FB i na Instagramie.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia