Zacznij dzień z dobrym słowem

Słowa tworzą nasze życie. Są energią, która towarzyszy nam w ciągu dnia. Budzą albo powstrzymują naszą wewnętrzną siłę i pewność. Inspirują do działania albo sprawiają, że chowamy się w swojej twardej skorupie. Ty wybierasz słowa, które kierujesz do siebie. Choć często wynikają one również ze schematów wypracowanych w dzieciństwie, młodości, stają się nawykiem, z którym idziemy przez życie i który w różnych momentach zaczynamy odtwarzać. Wiedz, że możesz go zmienić. Zapisać nowy sposób postępowania.

Wybieraj myśli, które krążą w Twojej głowie i pozwól być tym, dzięki którym Twoje życie jest lepsze i Twój głos brzmi najpiękniej. Puść wszystkie te, które sprawiają, że słabniesz. Najpierw przyglądaj się myślom, zauważaj je. Pozwól im być, przyjrzyj się im, dopuść do głosu i łagodnie pożegnaj te, które odbierają Ci siły.
Powoli zaczniesz zmieniać to, co zapisane jest na taśmach w Twojej głowie.

Masz głos!
Doceń go. Na nim skupiaj swoją energię. Nie kieruj jej na zazdrość, na rozważania, że ktoś ma lepszy głos od Ciebie. Działaj i rozpoczynaj od pozytywnej energii, która będzie niewidoczną nicią tworzącą najlepsze warunki dla głosu.

Zanim zaczniesz brzmieć, od pierwszych chwil nowego dnia myśl z wdzięcznością o swoim głosie i zauważaj w nim to co, wspaniałe i wyjatkowe.

Zaczynaj swoje dni słowami, które dają Ci wsparcie, a zobaczysz, jak bardzo zmienią się dźwięki wydobywające się z Twojej krtani.

Każdego dnia powiedz sobie to, czego potrzebujesz, by poprawić swój nastrój, dodać sobie otuchy, zachęcić siebie do rozwoju, wysiłku.

Ilustracja – www.kosmosdladziewczynek.pl 

 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia