Wzmacniaj odpowiednie myśli, by się odprężyć

Nauka odpoczywania, to także sztuka panowania nad własnymi myślami. To one stoją za stresem i napięciem, które odczuwamy. Możemy zmienić nasze myśli. Wybierać te, którym oddajemy swój czas i energię. To na czym się koncentrujemy staje się silniejsze i ma na nas coraz większy wpływ.

Widzimy świat tylko poprzez okno naszego umysłu. Gdy umysł jest pełen zgiełku, świat również jest zgiełkliwy. Gdy umysł jest wyciszony, świat również cichnie. H.Sunim

Zauważaj myśli, które się pojawiają. Obserwuj, jak wpływają na Twoje ciało. Pozwól im odpłynąć, jeśli nic dobrego nie wnoszą do Twojego życia. Wzmacniaj i odżywiaj te, dzięki którym czujesz spokój i odprężenie. Bo odprężenie ma znaczenie. A jeśli chcesz, by z Twojej krtani dźwięki płynęły swobodnie potrzebujesz ciała, w którym energia dźwięku może krążyć bez przeszkód. Napięte mięśnie to blokady, które zatrzymują naturalne wibracje, czego efektem jest słaby, uwięziony głęboko w ciele głos. Odpoczywaj i relaksuj się, by lepiej brzmieć.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia