Stosuj pomoce, które zastąpią krtań

Nie musisz mówić przez cały czas. Podczas wykładu, lekcji, wystąpienia możesz wykorzystać nagrane przez siebie wcześniej materiały, nagrania czytane przez lektora, audiobooki, filmy, inne pomoce wizualne lub narzędzia, które zaangażują słuchaczy.


Będą one od nich – nie od Ciebie – wymagać aktywności głosowej. Dzięki temu nawet podczas pracy głosem, możesz odpocząć i ograniczyć pracę strun głosowych lub wykorzystać chwile na nicniemówienie. Wykorzystuj to rozwiązanie, jeśli problemy i trudności głosowe często powracają lub cierpisz na choroby krtani.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia