Pracuj z energią – ćwiczenia Qi Gong

Energia – nazywana różnie – bywa siłą witalną, chi, qi, praną. Jest, choć jej nie widzimy, to jednak odczuwamy. Najłatwiej jej brak, gdy wyczerpane zasoby wprost ścinają nas z nóg i kładą do łóżka.

Czy wiesz, że możesz pracować z energią? Nad tym, by każdego dnia czuć się dobrze, by życiodajna siła mogła krążyć w Twoim ciele, zapewniać Ci zdrowie fizyczne i psychiczne? I nie potrzebujesz na to kolejnej godziny w napiętym grafiku dnia.

Poznaj Qi gong. Sprawdź, ile korzyści przynosi wykonywanie tych prostych ćwiczeń. Możesz je włączyć do swojej rozgrzewki głosu, wykorzystać jako dobry początek dnia, środek energetyzujący lub pomagający zyskać koncentrację przed prezentacją, wystąpieniem, ważnym spotkaniem. Pomagają także w kształtowaniu prawidłowej postawy, regulują oddech, uczą świadomości ciała, pogłębiają nasz kontakt z nim. Niektóre ćwiczenia rozluźniają okolice szyi i karku, dzięki czemu łatwiej uniknąć zaciskania krtani i forsowania głosu.

Poczuj Swoje Qi

Aktywuj Swoje Qi

Ćwiczenie na lepsze skupienie i jasność umysłu

Rozluźnianie szyi i barków

Poranna gimnastyka z Qi Gong

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia