Opłacz problemy

Płacz ma uzdrawiającą moc. Natychmiast uwalnia od zgromadzonych napięć. Każda łza zamienia się w iskierkę radości. Jeśli problemy i kłopoty się nawarstwiają, czujesz, że za chwilę wybuchniesz – pozwól sobie na to. Łzom może towarzyszyć krzyk, jęk, wycie.

„Mimo że płacząc, możesz doświadczać poczucia braku kontroli,

uwalnia to twój umysł i ciało z nieustannej potrzeby panowania nad swoimi uczuciami”.

J.Brantley, W. Millstine

Zastanów się jakie emocje w sobie dusisz, które odczucia hamujesz, gdzie gromadzą się napięcia. Pozwól sobie na płacz, rozczulanie się nad sobą, pozbądź się tego, co zatrzymujesz w ciele. Z dnia dzisiejszego, z ostatniego czasu, a może sprzed lat.

Gdy opłaczesz swoje problemy – obejmij się w myślach i zrób coś miłego dla siebie. Zaopiekuj się sobą. Porozmawiaj z kimś bliskim, jeśli tego potrzebujesz.

 

Ćwiczenie relaksacyjne na podstawie książki

„Pięć cennych minut wieczorem.

100 ćwiczeń, które pomogą Ci wypocząć po ciężkim dniu”,

J.Brantley, W. Millstine

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia