Nawet krótka rozgrzewka ma znaczenie

Ile minut przeznaczacie na rozgrzewkę głosu? Nawet kilka chwil łagodnych ćwiczeń poprawi brzmienie, zwiększy komfort mówienia/ śpiewania, pomoże przygotować najlepsze danego dnia warunki do wydobywania dźwięków.

Rozgrzewka nie musi być długa. Ważniejsze jest to, by kilka ćwiczeń zostało wykonanych świadomie, uważnie, by nawiązać lepszy kontakt z ciałem, swoimi emocjami, dogadać się z umysłem.

Doceń czas, który możesz przeznaczyć na rozgrzewkę głosu. Kilka minut ma dla Twojego głosu znaczenie. Nie rezygnuj z niej, zwłaszcza wtedy, gdy się spieszysz. Nawet teraz, gdy „siedzimy w domu” i „nic nie robimy” albo pracujemy zdalnie/online nasz głos potrzebuje rozbiegu zanim zaczniemy wydobywać dźwięki.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia