Idź powoli

Idź powoli. Krocz wolniej niż zwykle. Inaczej wykonuj codzienne czynności. Może dostrzeżesz w nich coś, co umyka Twojej uwadze. Może usłyszysz nowe dźwięki w Twoim otoczeniu, zauważysz nowe obrazy, zagłębisz się w szczegóły. Może w ciele poczujesz coś innego, usłyszysz swoje myśli.

Zwolnij w tym tygodniu. Poczuj życie. Rozsmakuj się w tym, czego doświadczają Twoje zmysły. Jeśli biegasz, zamiast chodzić – najpierw biegnij wolniej. Stopniowo, świadomie, poruszaj się w wolniejszym tempie, by móc zauważyć to, co dzieje się dookoła Ciebie i w Tobie. Zatrzymuj się. Obserwuj swój oddech. Co zmienia się, gdy zwalniasz swój krok?

 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia