Gdy lęk przed publicznym występowaniem odbiera Ci głos…

...Zmieniaj swoje myśli, przekonania na takie, które będą Cię wspierać i osłabiać lęk. Nie walcz z tym lękiem, pozwól mu być, zaakceptuj, oswój. Pozwól sobie go poczuć. Nie oszukuj się, że się nie boisz. To może brzmieć jeszcze bardziej przerażająco niż sam lęk, ale gdy otwieramy mu drzwi, lęk osłabia się, stopniowo przestaje mieć nad nami kontrolę, a nawet znika.

Wyjście od akceptacji, przyzwolenia na to, co się dzieje ustawia nas na innej pozycji. Nie musimy całej siły koncentrować na walce. Ale podjąć działania, które sprawią, że będziemy w stanie mówić/śpiewać czując lęk, bojąc się.
Nie oszukujemy siebie, ale podejmujemy pracę. Zmieniamy naszą reakcję – najpierw w głowie, a później w ciele.

Gdy lęk przez publicznym występowaniem odbiera Ci głos – zacznij od zmiany przekonań i najpierw pozwól sobie go poczuć mając świadomość, że to tylko jedno z Twoich odczuć i masz prawo czuć tak, jak go czujesz.Więcej o oswajaniu lęku w książce "I Ty potrafisz mówić bez lęku", jednej z najczęściej kupowanej przez Was na sklep.easyvoice.pl

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia