Z odwagą i radością przekraczam granice narzucone mojemu głosowi

To jedno z trudniejszych zadań, z którymi mierzymy się, gdy kształcimy głos, zaczynamy śpiewać, mówić, grać głosem, występować publicznie czy traktować go jak narzędzie pracy i ekspresji. Bo największe kłody pod nogi rzucamy sobie sami.

Zbyt rzadko doceniamy swój głos i jego możliwości, zbyt mało w siebie wierzymy, zbyt często porównujemy z innymi. To, co osiągamy jest zgodne z tym, w co wierzymy, że możemy osiągnąć.

Poznaj swoje granice. Te, które wyznaczają przekonania, myśli i słowa wciąż odtwarzające się w głowie. Podważ ich prawdziwość.

Zapytaj czy mają sens, nawet jeśli są z Tobą już tyle lat.

Może warto w końcu zapisać w mózgowym notesie inne zdania – takie które będą Cię nieść w stronę Twojego najlepszego głosu?

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia