Ćwicz i odkrywaj siebie

Trening głosu to nie tylko wysiłek, pot i łzy. To nie tylko kryzysy i załamania, gdy nie wychodzi albo ogrom pracy zanim nastąpi przyswojenie nowej umiejętności. To też. Ale również droga do poznania swojego głosu i samego siebie. To odkrywanie siebie na nowo, przywrócenie utraconej siły i przemiana, której można doświadczyć, jeśli ćwiczymy uważnie i świadomie, a nie tylko mechanicznie powtarzamy określone ruchy.

Odkrywanie i powrót do siebie

Trening głosu daje nam możliwość zaglądania do wnętrza, szukania powiązań między tym jak brzmimy i tym jak się czujemy, co myślimy, czego doświadczamy lub co przeżyliśmy. To odkrywanie i zmiana nie tylko nawyków głosowych, ale także metamorfoza, która zachodzi w naszym umyśle, ciele i sercu.
To często powrót "do domu", do siebie, do swojego ciała. Do doświadczenia miłości i akceptacji siebie i w końcu swojego głosu. Pokochanie odrzuconych części, troska o to, co zostało zaniedbane.

Podróż, dzięki której ludzie rozpoznają nas po głosie

To podróż w głąb ciała, do miejsca, w którym znajduje się źródło dźwięku – do nas samych.
Gdy tam docieramy, zaczynamy brzmieć jak my. Ludzie słyszą i zapamiętują nie tylko nas głos, ale i nas. Poznają nas po głosie. Gdy jesteśmy w zgodzie ze sobą, brzmimy autentycznie i nie musimy chować się za maską, nie musimy udawać i naśladować. Możemy być sobą, wolni, wydobywać dźwięki z przekonaniem, że "ja mam prawo" i mój głos ma prawo brzmieć tak, jak czuję.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia