#12dobrchnawyków podsumowanie

Kończymy pierwszy miesiąc z #12dobrychnawyków. Ciekawa jestem jak Wasze małe zwycięstwa i duże sukcesy. Warto wiedzieć co działa, co sprawia, że troszczymy się o siebie i swój głos.

Dobrze znać też przyczyny niepowodzeń, wyciągnąć wnioski i iść dalej. Czasem po prostu się nie chce, ale praca nad nawykami daje efekty i długotrwałe rezultaty. Działamy nawet wtedy, gdy nie mamy motywacji.

Jutro zaczynamy kolejny miesiąc i nowe wyzwanie, ale zachęcam do codziennej aktywności przez cały rok. Jeśli zabraknie Wam sił, zaglądajcie do @projektspacer na Instagramie, ja będę tam spacerować dalej. 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia