Wzmocnij swój głos z mantrą ham

To łatwe do wykonania ćwiczenie nie tylko obudzi wibracje w głosie, ale też przyniesie odprężenie ciała i uspokojenie myśli. To świetny sposób na rozgrzanie głosu, jeśli nie mamy czasu na nieco dłuższą rozgrzewkę. Regularnie wykonywane pogłębia głos i ma terapeutyczne działanie.

Wykorzystujemy powiązanie dźwięku z rejonem gardła (czakrą gardła). Dzięki temu śpiewanie mantry HAM odblokowuje energię gardła, usuwa blokady z okolic gardła i krtani, co sprzyja nie tylko lepszemu brzmieniu głosu, ale także wzmacnia oddech, powoduje większą swobodę w wypowiadaniu się, dodaje pewności siebie oraz pozwala nam na autentyczność i szczerość.

Mantra ham  - opis ćwiczenia

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia