Wytrwałość, cierpliwość i dyscyplina – w drodze do nowego nawyku

Możliwości zamiast wymówek. Każdego dnia zrób najmniejszy możliwy krok.

Jeśli wykonanie dziesięciominutowej rozgrzewki jest zbyt dużym wyzwaniem, albo samo pamiętanie o niej sprawia Ci problemy – postanów sobie, że dziś, jutro, pojutrze przeznaczysz jedną minutę w ciągu 24 godzin na ćwiczenie, które rozrusza Twój głos. Albo dziś umieść w widocznym miejscu karteczkę przypominającą o rozgrzewce, ustaw alarm w telefonie, który jutro przypomni Ci o tym, by przygotować krtani najlepsze warunki do działania.

Decyzję przełóż na działanie. To najtrudniejsza część zadania. Codzienne powtarzanie, nawet wtedy (albo zwłaszcza wtedy), gdy Ci się nie chce. Samodyscyplina. –› Pomoże Ci realizować cele, bardziej niż codzienne poszukiwanie motywacji.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia