Wyraź emocje głosem

Głos ma działanie terapeutyczne. Nie tylko śpiewanie, ale wyrażanie za jego pomocą tego, co czujemy. Częściej jednak powstrzymujemy się przed wypowiedzeniem słów, wykrzyczeniem ciążących nam zdań.

Ten ciężar dźwigamy w ciele. Emocjonalny bagaż często ogranicza możliwości naszego głosu lub przyczynia się do jego schorzeń. Zablokowana energia niszczy nasze zdrowie i samopoczucie. Powoduje cierpienie i szuka ujścia. Emocje niewypowiadane nie znikają, ale w pewnym momencie wybuchają pozostawiając po sobie zniszczenia. Można to zrobić inaczej, w bezpiecznej przestrzeni, nie raniąc nikogo.

Co Ci w tym pomoże?

Jęk, płacz krzyk, śpiew, wołanie, westchnięcie i wszystko to, co poopowiada Ci ciało i serce. Wsłuchaj się w swoje ciało i daj mu się kierować. Wyłącz myślenie, włącz czucie.

Znajdź bezpieczną przestrzeń i zrób to, by:

  • odblokować głos – wraz z emocjami pozbędziesz się tego, co trzyma dźwięki w gardle
  • lepiej go poznać – masz okazję usłyszeć dźwięki, których nie używasz, których nie znasz
  • doświadczyć ulgi i uwolnienia – poczujesz wolność, zrzucisz zalegający w ciele ciężar
  • pozbyć się napięć – odczujesz lekkość, wróci przyjemny stan rozluźnienia
  • móc swobodnie oddychać – w Twoim ciele powstanie przestrzeń na swobodne ruchy oddechowe

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia