Wokalistyczna rozgrzewka buzi i języka

Ta pobudzająca rozgrzewka nie tylko gimnastykuje narządy mowy. Wyzwala także wewnętrzną energię, której potrzebujemy podczas emisji głosu. Połączona z żywiołowym tańcem jeszcze bardziej przygotuje Twoje ciało do wydobywania dźwięków.

Wybierz dobrze znaną, energetyczną piosenkę, która wprowadza Cię w doskonały nastrój. W domu, w samochodzie, gdziekolwiek jesteś i czujesz się swobodnie – włącz utwór i śpiewaj, ale bez dźwięku. Poczuj się jak gwiazda, możesz stanąć przed lustrem i naśladować wykonawcę. Bardziej niż zwykle zaangażuj się w otwieranie ust, śpiewaj (bez dźwięku) jakby za szybą był ktoś, kto z ruchu twoich warg odczyta tekst piosenki. Perfekcyjnie poruszaj narządami mowy, by przekazać treść utworu.

Spróbuj. Będziesz wyglądać śmiesznie, może trochę dziwnie. I o to też chodzi – baw się, uwolnij się od głosu w głowie, który mówi „tak nie wypada”. 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia