Uaktywnij nastawienie na wdzięczność

Samo się nie zrobi. Wie to każdy, kto kiedykolwiek zaczynał naukę nowej umiejętności. Mózg potrzebuje czasu i treningu. Dzięki wytrwałości, dyscyplinie i odpowiedniemu nastawieniu możemy małymi krokami wprowadzać małe zmiany i doskonalić się także w piękniejszym, wypełnionym wdzięcznością życiu. Poniżej znajdziecie kilka krótkich podpowiedzi, które pomogą aktywować nastawienie na wdzięczność. Dostarczą nam materiału do ćwiczenia się w codziennej wdzięczności oraz pozwolą zmobilizować umysł do szukania dobra i pozytywów w naszym życiu.

Postawa wdzięczności wpływa również na odnoszone przez nas sukcesy, motywuje nas do robienia tego, co jest ważne dla nas, co sprawia, że życie ma sens. Dzięki wdzięczności przestajemy użalać się nad sobą, obwiniać innych, zazdrościć innym. Tak twierdzi Caroline Leaf, autorka książki „Myśl, ucz się, odnoś sukcesy”, w której zawarte są również wskazówki pomagające uaktywnić nastawienie na wdzięczność:

Jak uaktywnić nastawienie na wdzięczność?

1.

 

2.

3. 

4. 

5. 

To łatwe do zastosowania kroki. Przekonaj się, ile dobra może wnieść w Twoje życie wyrażanie wdzięczności zamiast marudzenia i użalania się nad sobą.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia