Stwórz własną oazę

Aby móc odpocząć nie tylko podczas urlopu, ale by móc to robić codziennie, bez większego wysiłku – stwórz swoje własne miejsce, w którym możesz odpocząć, znaleźć wytchnienie, naładować baterie. Takie, z którego powrócisz z zapasem energii, w lepszym nastroju i wiarą w swoje siły.

Może to być miejsce, które istnieje i które stanie się dla Ciebie taką bezpieczną przestrzenią. Może być to sypialnia, kącik w salonie, mini spa w łazience, oaza zieleni na tarasie czy zakątek w ogrodzie. Albo ulubiona ścieżka w lesie, miejsce na plaży czy trasa w górach.
Jeśli jest to miejsce w domu możesz je urządzić w taki sposób, by sprzyjało odpoczynkowi. Czasem wystarczy dodać tylko kilka małych elementów, np. odpowiednie światło, kominek zapachowy, miękki dywan, na którym możesz usiąść, czy dodatek w ulubionym kolorze, które sprawią, że otoczenie stanie się bardziej przytulne i łatwiej Ci będzie tu odpocząć, zapomnieć o tym, co zaprząta myśli i napina ciało.

Może to być również miejsce stworzone w Twojej wyobraźni, nawiązujące do najmilszych momentów życia, kojarzących się ze spokojem, odpoczynkiem, radością. Jego zaletą jest to, że nie musisz zmieniać nic w swoim otoczeniu i zawsze masz to miejsce ze sobą.

Pomyśl zatem o miejscu, z którym wiążą się Twoje najpiękniejsze wspomnienia. O takim, w którym pojawiają się spokój, przyjemność, odprężenie. Powróć do niego w wyobraźni i obejrzyj każdy jego element. Znajdź jak najwięcej szczegółów w Twojej pamięci i wzmocnij te obrazy. Wyostrz kolory, doznania, wspomnienia. Przypomnij sobie dźwięki, smaki, zapachy, emocje, odczucia w ciele. Możesz też dodać to, co chcesz, aby tam się znalazło. Możesz tam zawsze wejść i pobyć przez chwilę, gdy potrzebujesz odpoczynku. Możesz tam zostawić wszystkie ciężary, pozbyć się bagażu, z którym ciężko iść dalej.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia