Rozgrzewająca herbata na jesienne wieczory

Jesienią i zimą potrzebujemy ciepła. Tego na zewnątrz, dlatego otulamy się ciepłymi dzianinami, odkręcamy kaloryfery. Potrzebujemy też ciepła wewnątrz, dlatego ciało tak bardzo ciesz się z kubka ciepłej kawy, kakao czy herbaty. Dostarczając sobie tego ciepła dbamy o naszą wewnętrzną elektrownię, źródło naszej energii, sił i witalności, których brakuje nam w chłodniejszych porach roku.

Do sporządzenia napoju potrzebujemy:

  • napar z herbaty (delikatny)
  • pomarańcza/ mandarynka
  • gałązka świeżego rozmarynu
  • miód
  • przyprawy – cynamon, kardamon, imbir (suszony lub świeży).

 

Parzymy herbatę razem z gałązką rozmarynu, dodajemy plasterek mandarynki/pomarańczy, z reszty wyciskamy sok, dodajemy odrobinę miodu do smaku (gdy herbata przestygnie), szczyptę ulubionych przypraw i oddajemy się chwili relaksu.

Zamiast świeżego owocu możemy użyć domowych syropów z owoców np. malin, pigwy.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia