Powiedz “NIE”

Mówienie „nie” jest nam potrzebne. By żyć po swojemu, rozwijać się, być niezależnym. By dokonywać wyborów najlepszych dla nas.

Jednak powiedzenie „nie” bywa zadaniem ponad nasze siły. Czasem wydaje się niezręczne. Bywa i tak, że jesteśmy nauczeni mówić „tak”, choć tego nie chcemy.

Czas powiedzieć sobie „tak”. A droga do tego prowadzi przez powiedzenie „NIE”

Powiedz „nie” temu, co Cię ogranicza. Swoim myślom, przekonaniom. Odbierz im siłę panowania nad Twoim życiem.

Powiedz „nie” sprawom, które nie są dla Ciebie ważne, które są przymusem, efektem pomyłki lub wplątania się w nie przypadkiem lub z grzeczności.

Powiedz „nie” znajomościom i relacjom, które nie są dla Ciebie dobre, które Cię niszczą, smucą, wysysają z Ciebie energię, zakończ znajomości z ludźmi, którzy Cię poniżają, nie traktują Cię z szacunkiem. Nie potrzebujesz tego.

Powiedz „nie” stracie czasu na rzeczy nieistotne, ogranicz to, co pożera Twój czas, który możesz przeznaczyć na sprawy dla Ciebie najważniejsze.

Powiedz „nie” nierealnym celom, ambicjom innych. Spełniaj swoje plany i marzenia. Twoje życie jest Twoje, należy do Ciebie.

Powiedz to grzecznie, stanowczo- sobie, innym. Masz do tego prawo. Jeśli jest w Tobie to przekonanie, gdy jest ono prawdziwe – Twój głos pomoże Ci zrealizować ten przekaz.

„Nie” dla tego, co nas ogranicza, blokuje, dołuje – przywraca energię, wewnętrzną siłę, wzmacnia nasze dążenia, pomaga realizować plany. Masz prawo powiedzieć „NIE”.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia