Jakim człowiekiem muszę się stać, aby

Ćwiczenie, którego autorem jest Anthony Robbins. Celem tego ćwiczenia jest uświadomienie sobie tego, co jest nam potrzebne, by osiągnąć to, do czego dążymy. Mamy różne cele w życiu, a ich realizacja często wymaga od nas zmian.

Zadaj sobie na pytanie „Jakim człowiekiem muszę się stać, aby osiągnąć to, czego chcę?” i napisz na nie odpowiedź. Wymień wszystko, cechy charakteru, zdolności, przekonania, umiejętności, które będziesz musiał w sobie wypracować, by zrealizować swoje cele.

Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ „samo osiąganie celów nigdy nie da nam szczęścia. Najgłębsze i najtrwalsze poczucie spełnienia przyniesie ci to, kim się stajesz, to jak pokonujesz przeszkody utrudniające ci osiągnięcie celu” (A. Robbins, Obudź w sobie olbrzyma)

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia