Dźwięk z przysiadem

Ciało lubi aktywność, ruch. Gdy połączymy ruch z dźwiękiem, zauważymy, że ruch pomaga nam w wydobyciu z ciała dźwięków silnych, naturalnych, w sposób pozbawiony wysiłku.

W wolnym tempie wykonuj od 5 do 15 przysiadów (tyle, ile pozwala Ci Twoja kondycja), jednocześnie wydobywaj przedłużony dźwięk oooooommmmmm…. Każdy następny przysiad niech będzie coraz głębszy. Zauważ, że każdy kolejny przysiad sprawia, że Twój dźwięk się zmienia.

Co słyszysz? Czy dźwięk jest silniejszy? Czujesz przypływ energii?

Ćwiczenie dobre jako element głosowej rozgrzewki lub jako przerywnik, gdy czujemy się ospali, zmęczeni i coraz trudniej mówić i śpiewać.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia