Co w twoim głosie jest unikalne, niepowtarzalne?

Gdy znasz odpowiedź, nie musisz się bać, że ktoś jest lepszy od Ciebie, że czyjś głos jest świetny, a Twój nie. Nawet jeśli inni są na innym poziomie rozwoju, wiesz, że masz coś, czego nie ma nikt inny.

Możesz zacząć lubić swój głos, możesz go pokochać. Zobaczyć go w innym świetle. Docenić jego brzmienie. Nawet jeśli Twój głos nie zachwyca wszystkich wokół (nie musi), Ty możesz zachwycić się nim i pozwolić sobie brzmieć jak TY.

Nie potrzebujesz porównywać się z innymi, bo wiesz, że Twój głos jest wyjątkowy i możesz rozwijać w nim to, co najpiękniejsze. Znajdź to w swoim głosie i buduj z nim relację, opartą na akceptacji, czułości, miłości zamiast nienawiści i krzywdzenia siebie porównywania się, wytykania mu błędów, słabości.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia