10 urodziny www.easyvoice.pl

Ponad 10 lat temu zaczęliśmy pierwsze prace nad serwisem. Pomysł i treści powstawały już wcześniej. Najtrudniejsze było przeniesienie tego w wirtualny świat. To były czasy, gdy nie było jeszcze wielkich portali i blogosfery. Wszystko nieśmiało kiełkowało. Ludzie patrzyli wielkimi oczami na nasze pomysły. Warto było mierzyć się z nieznanym, choć nikt z nas nie spodziewał się, że będzie taki odzew z Waszej strony. Przygoda trwa, choć czasem z przerwami wymuszonymi przez życie, i chcemy by trwała dalej.

Aż trudno uwierzyć, że to już 10 lat. Nie da się opisać tego czasu w kilku zdaniach. Dlatego po prostu: DZIĘKUJEMY. Wielkie serducho pełne wdzięczności i dobrej energii wysyłamy do Was, naszych czytelników i przyjaciół.

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami od początku, tym, którzy dołączyli do nas niedawno. Za wszystkie maile, dobre słowo, za rozmowy na forum, spotkania na warsztatach.

Przez ten czas zmienił się wygląd serwisu. Zmieniało się logo. Ostatnio odświeżyliśmy wygląd portalu.Przez te lata zmieniliśmy się my, zmieniliście Wy, zmieniał się świat. My nadal będziemy i ciągle zapraszamy do wspólnej podróży.

Kończymy także prace porządkowe na stronach serwisu i powoli będzie pojawiać się coraz więcej nowych treści i ćwiczeń. Dajcie nam znać, jeśli na Waszych urządzeniach coś nie działa, jeśli zauważycie, że czegoś brakuje, coś się nie otwiera. Tworzymy ten serwis z myślą o Was i potrzebujemy Waszej pomocy i zaangażowania. Jeśli organizujecie ciekawe warsztaty, szkolenia lub wiecie o fajnych wydarzeniach, dajcie nam znać na redakcja@easyvoice.pl lub tu na FB.

Kto jeszcze nie wie – jesteśmy na Instagramie (easyvoice.pl). Tam znajdziecie codzienną dobrą myśl, trochę dodatkowych informacji, motywację. Może dzięki temu kanałowi poznamy się bliżej.

Z okazji 10 urodzin mamy dla Was urodzinowy konkurs.Konkurs prowadzimy na Facebooku

Weź udział w naszym urodzinowym konkursie i wygraj 1 z 10 ebooków „I Ty potrafisz mówić bez lęku”. 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia