Sprawdź swój głos po ćwiczeniach

Twoje ciało podpowiada Ci, kiedy źle używasz głosu. Ból, drapanie w gardle, kaszel, zwiększona ilość śluzu, konieczność odchrząkiwania, zmęczenie krtani po wykonaniu ćwiczeń jest sygnałem, że ćwiczenie wykonujesz nieprawidłowo.

Być może działasz z dużą siłą, napięciem albo ciało nie było odpowiednio rozluźnione i rozgrzane. Być może nie znasz celu ćwiczeń, nie skupiasz uwagi na tym, co robisz tylko mechanicznie wykonujesz konkretne ruchy. Może nie wiesz, jak ćwiczyć prawidłowo lub masz dziś gorszy dzień i ciało wymaga wsparcia, a umysł koncentracji. Albo Twoje serce jest smutne i głos się blokuje.

Dobrze mieć tego świadomość, by ćwiczyć jak mistrz, a nie tylko ćwiczyć.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia