Sen dla dobrego i zdrowego głosu

Jesienią zapotrzebowanie na sen i odpoczynek wzrasta, ale niestety godzin na niego w naszej dobie nie przybywa. Przyjrzyjmy się swojemu planowi dnia, naszym działaniom, zadaniom, celom, priorytetom i znajdźmy ten czas tam, gdzie go tracimy na sprawy mało istotne, rzeczy bezsensowne. Rezygnacja z niektórych aktywności nie kosztuje wiele, a zyskujemy zdrowie i siłę.

Bo sen jest nam potrzebny zawsze, to podstawa naszego funkcjonowania w wymiarze fizycznym i psychicznym. Potrzebują go nasze ciała i umysły. Potrzebują w odpowiedniej dawce – nasze krtanie. Dbanie o dobry wypoczynek nocą to także element naszego dbania o głos jesienią.

Głos potrzebuje snu. Niedowiarkom polecam przekonać się o tym na własnej skórze 🙂 

 

 

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia