Relaksuje się i odpoczywam – afirmacja

Wprawdzie w okolicach weekendu czy innych dni wolnych myślenie o odpoczynku i relaksie pojawia się naturalnie i łatwiej poddajemy się przyjemności płynącej z nicnierobienia, to jednak warto wzmacniać w sobie to przekonanie, że każdego dnia zasługujemy na relaks i mamy do niego prawo.

Gdy bateria w telefonie się wyczerpuje – podłączamy go do ładowarki. Bateria w naszym ciele również wymaga regularnego uzupełniania zasobów. Podłącz swoje ciało do źródła energii.
Odpocznij, wyśpij się, pozwól sobie na to, co Cię relaksuje.
Gdy Twój komputer wymaga przeładowania, cierpliwie czekasz, aż znowu będziesz mógł korzystać z jego funkcji. Twoje ciało i krtań również tego potrzebują – chwili przerwy, dzięki której zaczną działać jak nowe.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia