„Podlewaj” swój głos codziennie

Żeby Twój głos mógł się rozwijać potrzebuje nie tylko treningu, systematycznych ćwiczeń, porcji wiedzy i przestrzegania zasad głosowej higieny. Potrzebuje troski i czułości. Codziennego traktowania go z miłością.

Wspieraj go dobrym słowem, by nabrał odwagi. Akceptuj takiego, jakim jest na tym etapie Twojego życia. Patrz w przyszłość oczami i uszami wyobraźni, by widzieć i słyszeć tony, kolory i barwy do których zmierzasz.

Pozwól mu brzmieć prawdziwie. Nie zawsze będzie pięknie, bo mamy w sobie różne nuty i emocje. Ale miłość i czułość połączone z ćwiczeniami pomogą Ci wyszlifować najlepsze dźwięki.
Traktuj go delikatnie, jak najcenniejszy skarb. Jest jedyny, niepowtarzalny, bo w dźwiękach brzmisz Ty.

Codziennie wypowiadaj słowa, które dodają Ci siły i budują siłę Twojego głosu. Nie odbieraj jej sobie niszczącymi dialogami, które prowadzisz ze sobą w głowie. Słowa krytyki zastąp współczuciem, uznaniem, docenieniem siebie.

Twój głos rośnie, rozwija się, gdy o niego dbasz. Gdy podlewasz go miłością, dobrym słowem, wspierasz, pielęgnujesz i ćwiczysz. Gdy użyźniasz glebę, odrzucasz to, co chore, niszczące czy niepotrzebne. Wtedy może rozkwitać.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia