Nowe afirmacje dla głosu

Słowa i myśli tworzą nasze życie w większym stopniu niż nam się wydaje.Ile razy spełniło się to, czego oczekiwałeś? Jak często rzucasz słowa i widzisz, że ich energia się materializuje? Gdy mówisz „Nie uda się” - z takim nastawieniem na pewno tak będzie. Gdy powiesz „Dasz radę” - czy nie dzieje się właśnie tak?

Wiele lat temu, gdy zaczynałam moją pracę z głosem, powstały pierwsze afirmacje, które przekazałam Wam wraz z początkiem easyvoice.pl →

Nadal z nich korzystam. I nie tylko z tych. Nie tylko w pracy nad głosem, ale by tworzyć lepsze życie, otworzyć się na to wszystko, co ono ma dla mnie. W wielu momentach dodają skrzydeł, czasem ratują, gdy smutek przysłonić chce całe dobro. Uczą wdzięczności. Bywa, że denerwują – to znak, że jakiś element w moim życiu wymaga mojej uwagi, pracy i zmiany. Opór jest częścią procesu. Zmusza do wysiłku. Bunt, który obserwujemy, gdy pojawia się „niewygodna” afirmacja prowadzi nas do rozwiązania i zrozumienia.

Każda z wypowiedzianych na głos myśli to zasiane ziarenko, które wzrasta, gdy codziennie o nie dbamy. Nawet wypowiedzenie jej tylko wewnątrz siebie ma na nas wpływ. My wybieramy, jakim myślom dajemy szansę na to, by rozrosły się w naszych umysłach. I kierowały naszym życiem.

Przyszedł czas na nowe afirmacje, które mają wzmacniać nas i nasz rozwój. Także w nowej odsłonie. Weź te słowa, zaopiekuj się nimi, powracaj do nich w ciągu dnia, powtarzaj, pisz, przyglądaj się reakcjom, myślom i zmianom, jakie powodują.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia