Minimum wysiłku, maksymalny efekt

To podstawowa zasada zdrowej emisji głosu, dzięki której dźwięki tworzone w krtani powstają bez przeciążania aparatu głosowego. Oznacza, że pracują tylko te mięśnie i organy, których udział jest niezbędny w emisji głosu, a osiągamy maksymalny, czyli najlepszy efekt - oczekiwany przez nas dźwięk.

By wydobywać dźwięki mocne, dźwięczne nie potrzebujemy maksymalnej siły. Nie musimy brać wielkiego oddechu, spinać całego ciała czy krzyczeć. Potrzebujemy umiejętności wykorzystania krtani i ciała, usunięcia przeszkód, by dźwięk mógł PŁYNĄĆ.

Czy wiecie, że każdy z nas tak potrafi wydobywać dźwięki?
Część z nas zgubiła tę umiejętność w drodze do dorosłości. Ale ciało pamięta. Gdy mu pomożemy, usuniemy blokady, ten najlepszy nasz głos odnajdzie swoją drogę.

I to chyba jest najpiękniejsze i najbardziej fascynujące w mojej pracy trenera głosu.
Ta przemiana i towarzyszące jej odczucia. Emocje i oczy szczęśliwego człowieka, który wraca do siebie. Do swojego prawdziwego brzmienia

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia