Gdy coś łapie Cię za gardło

Tak wiele spraw, wydarzeń, doświadczeń, niewyrażonych emocji, niewypowiedzianych słów pozostawia swój ślad i potrafi złapać nas za gardło w momencie, w którym najmniej się tego spodziewamy. Ta lekcja będzie do nas powracać, dopóki nie przyjrzymy się temu, co odczuwamy, co myślimy i dopóki nie pozwolimy temu odejść.

Aby uwolnić głos potrzebujemy stanąć oko w oko z tym, co tłumimy, czego się boimy, co wypieramy. Wyrzucić emocje sprzed lat, które nadal siedzą w naszym ciele i tworzą ochronny pancerz. Rozprawić się z lękami, które już dawno straciły swój termin ważności, a my pielęgnujemy je jak najpiękniejsze kwiaty.

Już czas na to, by pozbyć się słów, które utknęły nam w gardle i codziennie idą z nami w świat.

  • Przyjrzyj się temu. Okaże się, że to, co tak pochłania Twoją energię, zabiera radość, uwagę jest tylko ciężarem, który niepotrzebnie zabierasz ze sobą każdego dnia.
  • Wypakuj swój plecak, wyrzuć z siebie, pozwól temu dojść do głosu, obejrzyj, przyjrzyj się, poczuj, podziękuj za lekcję i pożegnaj się

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia