Czego możemy nauczyć się od dzieci

Choć wydają się małe, choć czasem postępują nieodpowiedzialnie i niemądrze, to właśnie dzieci mogą stać się naszymi nauczycielami życia. Tak wiele można się od nich nauczyć, jeśli tylko zejdziemy z pozycji tego dorosłego, mądrego, bardziej doświadczonego i staniemy się towarzyszem i małego i trochę większego człowieka.

Odwaga, ufność, szczerość, radość z małych kroków, prostych rzeczy, uśmiech na twarzy, nieskrępowane wyrażania uczuć, ciekawość, swoboda, kreatywność, eksperymentowanie, brak lęku przed popełnieniem błędu, a także głęboki oddech to tylko niektóre cechy, których nam dorosłym brakuje, a które przydają się, gdy chcemy rozwijać swój głos.
Od dzieci możemy też nauczyć się…. jak występować publicznie 😉
Szczegóły poniżej:

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia