Ćwicz swój głos codziennie

Jeśli każdego dnia poświęcisz na ćwiczenia tylko 5 minut w ciągu tygodnia to już ponad pół godziny, a w miesiącu około 150 minut. Z doświadczenia wiem, że rzadko kiedy pozostajemy przy tych 5 minutach, bowiem praca z głosem ma tę wspaniałą moc poprawiania naszego samopoczucia, rozluźnienia, że idziemy dalej – chcąc więcej tych dobroczynnych skutków.

Tylko w wyjątkowych sytuacjach – gdy jesteśmy bardzo zmęczeni, przeżywamy trudny czas, brakuje nam snu lub odczuwamy ból albo chorujemy odpuszczamy dłuższą gimnastykę lub z niej rezygnujemy – to zrozumiałe.

Każdy dzień, w którym przeznaczymy kilka minut na głosowy trening przybliża nas do celu i zmienia nasz głos. Choć nie widzimy/ nie słyszymy wielkich zmian zachodzących dzień po dniu, to w perspektywie kilku tygodni i miesięcy zauważymy je nie tylko my. Dlatego warto ćwiczyć swój głos codziennie.

Dobroczynny wpływ wokalnej gimnastyki nie ogranicza się tylko przecież do brzmienia głosu.
dlaczego warto regularnie ćwiczyć swój głos?

dlaczego warto pracować nad głosem?

Czy wiesz, jakie inne korzyści przynosi Ci regularny trening głosu?

Wymień co najmniej trzy.
A potem znajdź kolejne pięć.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia