Trzy działania, dzięki którym Twój głos może się rozwijać

Dobrze pamiętać o tym, że krtań to delikatny instrument, wrażliwy na to wszystko, co nas dotyka. Jej powiązania z ciałem, umysłem, sercem czy duszą wymagają naszej uwagi i usuwania przeszkód, które blokują rozwój głosu.


Te trzy elementy mogą znacząco wpłynąć na Twój głos i pomóc Ci wydobyć z niego to, co najlepsze. Uwalniając emocje uczymy się brzmieć autentycznie, z niezwykłą mocą. Usuwając blokady w głowie pozwalamy sobie na dźwięki, o których marzymy. Pozbywając się napięcia z ciała odzyskujemy wolność i naturalność, stwarzamy krtani optymalne warunki do emitowania głosu oraz zapobiegamy głosowym problemom. Oswajając lęk, działając z nim, dochodzimy do miejsca, w którym zawsze chcieliśmy się znaleźć.
Ćwicząc głos przekraczamy swoje granice, budujemy siłę i wytrzymałość. Dodajemy sobie i krtani odwagi, by sięgać po nowe dźwięki. Bawimy się, odkrywamy także siebie. Zmieniamy się, zyskujemy pewność.
Nasza troska o zdrowie ciała i głosu pozwala nam tworzyć dźwięki bez obaw, że choroba przekreśli nasze plany, marzenia. Dbając o głos troszczymy się o siebie. Stajemy się dla siebie ważni. Gdy w centrum naszej uwagi znajduje się dobro głosu, on odwdzięcza się świetną formą i siłą, która pozwala nam nieustannie się rozwijać.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia