Rozstęp mięśni brzucha

Rozejście się mięśni brzucha, które ma miejsce w ciąży, po urodzeniu dziecka może utrudniać nam prawidłowe podpieranie dźwięków. Rozciągnięte i osłabione mięśnie nie chcą poddawać się naszej kontroli, ich nadużywanie lub używanie w nieprawidłowy sposób może spowodować dalsze medyczne problemy.

Kilka podpowiedzi w tym temacie, o którym kobiety śpiewające, intensywnie pracujące głosem powinny wiedzieć, zanim wrócą do pełnej aktywności głosowej po porodzie.

O rozstępie mięśni brzucha, o tym, jak go samodzielnie sprawdzić, o ćwiczeniach po porodzie, aktywizacji odpowiednich mięśni brzucha, o tym, jak wrócić do formy i poczuć się lepiej.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia