Puść to

Tak bardzo jesteśmy przywiązani do naszego strachu, lęku, tego, co znamy. Nawet jeśli jest to źródłem naszego cierpienia, nie chcemy się tego pozbyć. Również w kwestii naszego głosu. Gdyby się przyjrzeć naszym krtaniom, to wiele w nich emocji zatrzymanych, tych, które nigdy nie zostały wypowiedziane.

Zamknięte w tej delikatnej przestrzeni niszą ją, sprawiają, że choruje, zadają ból, ograniczają rozwój, nie pozwalają być sobą i realizować naszych planów.

Zadaj sobie pytanie: co jest zamknięte w Twojej krtani?  Żal, smutek, żałoba, złość, gniew… a może radość i szczęście, których nie można było wyrazić?

Gdy dotrzesz do tego – puść to. Wyrzuć z siebie. Pozwól temu być. Wyraź to.

„Jeśli kubek gorącej herbaty parzy cię w dłonie, upuść go. Niech roztrzaska się o podłogę, a herbata niech się rozleje – lepszy bałagan niż poparzone ręce. Uparcie trzymając w dłoniach gorącą filiżankę, czy to z nieświadomości, czy ze strachu, postępujemy głupio. Puszczając coś, co powoduje nasze cierpienie, postępujemy roztropnie”.

Simon Parke

„Minuta uważności. 60-sekundowe ćwiczenia mindfulness dla świadomego życia”

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia