Bezpiecznie jest być sobą i dobrze móc wyrażać siebie

Bycie sobą sprawia nam trochę problemów. Rezygnujemy z siebie, podporządkowujemy się zewnętrznym wymaganiom, słuchamy innych zamiast samych siebie. Szukamy akceptacji, chcemy być częścią grupy, społeczeństwa. Słowa innych, ich opinie, oceny stają się jedynym punktem odniesienia.

Trudno wyrażać siebie, swoje zdanie, gdy nie czujemy się bezpiecznie w świecie i odbieramy sobie prawo do bycia sobą. Warto zawalczyć o siebie. O to, by poznać siebie i by stać się dla siebie kimś ważnym, z kim chce się być, dyskutować, spędzać czas i tym, kogo opinie są dla nas najważniejsze. Poczuć się bezpiecznie we własnym ciele, z własnymi emocjami, prawem do posiadania innego zdania, uznaniem tego, że jestem inny/inna i wartościowy/wartościowa.

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny. Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.
A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia