Bądź sobą i mów bez wysiłku i zmęczenia

Emisja głosu dla pracujących głosem

Jestem Sylwia.
Zawodowo trenuje głosy
od ponad 17 lat i prowadzę warsztaty z emisji głosu.

Prowadzę szkolenia i warsztaty, bo chcę pokazywać i przekonywać, że mówienie nie musi boleć – może być przyjemnością. Nie musi być wysiłkiem i kojarzyć się tylko z walką o przetrwanie do kolejnej przerwy czy końca dnia.

Głęboko wierzę w to (i wiem z doświadczenia), że każdy głos może się zmienić, zabrzmieć zdrowo i pięknie. Nawet ten najbardziej zmęczony czy spisany na straty.

Uczę tego, jak przestać ciału przeszkadzać w mówieniu i śpiewaniu. Gdy tak się dzieje, głos pokazuje wszystko, co w nim najlepsze.

Wiem, jaką drogę trzeba przebyć, by tak się stało, by zyskać silny i zdrowy głos.

Wiem, czego trzeba się pozbyć, a co ze sobą zabrać, by móc wydobywać dźwięki z przyjemnością.

Czekam niecierpliwie na te momenty zaskoczenia, gdy odkrywamy zupełnie inne brzmienia. Głosy wychodzące z tego samego ciała, ale już zupełnie inne, zmienione. Towarzyszenie w tej podróży jest niesamowitym doświadczeniem. Bywa trudne, bo dotykamy intymnej części nas samych – naszego głosu. Tego, który wyraża, mówi o nas, jest naszym przedłużeniem. W życiu zawodowym nie mam większej radości niż ta, gdy ktoś właśnie tego doświadcza.

Nie mam czarodziejskiej różdżki, która w jeden dzień na zawsze zmieni Twój głos. Ale mam sposoby na to, by pokazać Ci, że Twój silny, zdrowy i piękny głos jest w Tobie i jak krok po kroku go odzyskać albo wzmocnić. Znam atrakcyjne sztuczki, na to, by Cię o tym przekonać, ale przede wszystkim wspaniałe ćwiczenia, które pozwolą Ci poczuć swój głos na nowo i wskażą, do czego dążymy.

To, co zadzieje się podczas warsztatów i po nich zależy przede wszystkim od Ciebie. Nie wykonam pracy za Ciebie, ale pokażę Ci drogę, dam całkiem dużą porcję inspiracji i materiałów do dalszej pracy nad głosem.

Wierzę też, że nigdy nie jest za późno na naukę i nie ma głosów, które „się nie nadają”.

Twój głos ma ogromną siłę, choć może do tej pory tego nie poczułaś/eś. Twój głos może znacznie więcej niż podpowiada Ci Twoja głowa. Chcesz się o tym przekonać?

Z chęcią pomogę Ci
odbyć tę podróż.

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska
Trener emisji głosu, logopeda, pedagog
Easyvoice.pl​

Dlaczego warto
pracować ze mną?

Od 2006 roku zawodowo trenuję głosy 😊 Jestem logopedą dla dorosłych, logopedą dla wokalistów oraz trenerem emisji głosu. Prowadzę także www.easyvoice.pl psychologia i emisja głosu. Zarażam ludzi moją pasją, jaką jest praca nad głosem. Pokazuję, że warto dbać o głos i że to tylko wydaje się trudne w zabieganym świecie. Prowadzę warsztaty, szkolenia i sesje indywidualne.

Podchodzę do głosu z czułością. Szanuję jego wrażliwość i delikatność. Nie zmieniam na siłę, ale stwarzam mu warunki, by mógł zabrzmieć prawdziwie.

Uważam, że każdy, nawet słaby czy chory głos może zabrzmieć lepiej, a każdy z nas ma prawo wyrażać siebie i brzmieć po swojemu.

Praca nad głosem jest dla mnie nie tylko nauką techniki, ale prowadzi do odnalezienia swojego autentycznego głosu i brzmienia, z którym czujemy się dobrze i swobodnie. Przywraca nam wolność.

Uczę tego, jak uwalniać głos pracując z ciałem i umysłem. Wiem, że usunięcie blokad z tych obszarów na zawsze zmienia nasz głos.

Pracując głosem doświadczam tych samych problemów co każdy. I mnie dopada stres zaciskający szczęki. Trema także czasem próbuje odebrać mi głos. Są dni, gdy nie mam ochoty otwierać ust albo mój głos nie brzmi najlepiej. Wiem jednak, jak sobie z tym radzić i chętnie tę wiedzę i umiejętności przekażę Tobie.

Pomagam odnaleźć w głosie siłę, która nie jest zbiorem wypracowanych dźwięków, ale wypływa z naszego wnętrza.

Nie uczę jak manipulować głosem. Zachęcam i pomagam odkryć w każdym głosie jego najlepsze brzmienie.

Wiem też, że kształcenie głosu zmienia całego człowieka i jest to dla mnie zaszczyt, że mogę Ci w tym towarzyszyć. 

Jak to zrobimy?

Sprawdź, co mówią
o warsztatach Uczestnicy

Otrzymujesz:

Cena szkolenia:
750zł /os.

Szkolenie odbywa się w naszej sali szkoleniowej w Toruniu.
Grupa szkoleniowa  jest maksymalnie 8 osobowa.

Cena szkolenia: 750zł 


Ważne informacje:

  • Jeśli masz pytania napisz do mnie sylwia@easyvoice.pl 
  • Regulamin szkoleń EasyVoice znajdziesz tutaj 
  • Cena szkolenia jest ceną brutto – jeśli potrzebujesz faktury daj nam o tym znać w zamówieniu