On-line oraz stacjonarnie w Toruniu

Zajęcia z emisji głosu

Zajęcia indywidualne w Toruniu i on-line

Poza easyvoice.pl, od 2006 roku jestem logopedą dla osób dorosłych, prowadzę zajęcia z emisji głosu, terapię logopedyczną oraz wspieram wokalistów. 

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

Jeśli jesteś przed lub w trakcie leczenia ortodontycznego albo doświadczasz dolegliwości związanych z pracą mięśni narządu żucia i mowy – również mogę Ci pomóc, prowadzę również terapię miofunkcjonalną.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Prowadzę indywidualne zajęcia w Toruniu (Toruń, Pracownia Głosu EasyVoice, ul. Wielki Rów 40B, lok. 23) oraz on-line.

SYLWIA PRUSAKIEWICZ-KUCHARSKA

Głęboko wierzymy, że praca z głosem to nieskończoność... nieskończoność możliwości i rozwoju.

Towarzyszymy w rozwoju, motywujemy, uczymy dobrych nawyków, pokazujemy, podpowiadamy i ciągle zadajemy pytania. Badamy głos, przyglądamy się mu i odkrywamy. Mamy za sobą wiele doświadczeń grupowych i indywidualnych, z głosami zdrowymi, dobrze brzmiącymi oraz przede wszystkim z głosami zmęczonymi, zniszczonymi, tymi, które określa się jako „słabe”, „z problemami”, „nieodpowiednimi do takiego zawodu”.

Według naszej filozofii nie ma ograniczeń wiekowych dla głosu, także gorsza kondycja czy jego stan nie są barierą – jeśli usuniemy jego przeszkody i stworzymy mu optymalne warunki do pracy, każdy głos może zabrzmieć lepiej.

Sylwia Prusakiewicz -Kucharska
Trener na warsztatach EasyVoice

DLACZEGO Z NAMI?

Opinie o naszych zajęciach, warsztatach i szkoleniach z emisji głosu

Dlaczego warto?

Nauczyłam się, że w emisji głosu nie ważny jest tylko głos/gardło/krtań, ale CAŁE ciało! Artykulacja! Postawa! Rewelacja! Dowiedziałam się, co zmienić, by mówić swobodniej - a tego oczekiwałam. Mam nadzieję na powtórki 🙂
Justyna Owczarska
nauczyciel j. angielskiego

Profesjonalizm, zaangażowanie, sympatyczne podejście, zero stresu. Dzięki konsultacjom wiem lepiej nad czym muszę popracować w swoim głosie i, co ważniejsze, jak mam to robić! Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze dowiedzieć się czegoś o mocnych i słabszych stronach własnego głosu.

Michał F.

Masz pytania

Jeśli masz pytania,  szukasz odpowiedniego warsztatu lub zajęc  dla siebie – napisz do mnie: