SZKOLENIE EMISJA GŁOSU DLA PRACUJĄCYCH GŁOSEM

Toruń - 24 sierpnia 2019r. (sobota) - godz. 9.30 - 17.30 

Cena szkolenia: 399zł - pozostało miejsc: 4

Pakiet szkoleniowy obejmuje: 

  • 8 godzin szkoleniowych w przyjaznej sali szkoleniowej w Toruniu  
  • przerwy kawowe - ciastka, przegryzki, owoce, sok, ciepłe napoje (kawa, herbata), a podczas dłuższej przerwy także kanapki
  • podręcznik, który pomoże Ci uzupełnić niezbędne podstawy teoretyczne
  • materiały do samodzielnych ćwiczeń po zakończeniu szkolenia (pakiet ćwiczeń, materiały na CD)
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • kontakt e-mail z trenerem prowadzącym szkolenie po szkoleniu

Więcej informacji o szkoleniu (program, opinie, metody pracy) → 

Szkolenie prowadzi Sylwia Prusakiewicz-Kucharska  - od 2006 r. prowadzi indywidualne konsultacje i autorskie warsztaty na terenie całego kraju. Pracuje z różnymi grupami zawodowymi – przede wszystkim nauczycielami, wykładowcami, trenerami, pracownikami działów HR, rzecznikami prasowymi, dziennikarzami (TVP, TVN 24) oraz logopedami, aktorami,tłumaczami, przedstawicielami handlowymi, managerami, pracownikami agencji reklamowych, inżynierami, przedstawicielami organizacji samorządowych i stowarzyszeń, wokalistami.

Od ponad 10 lat prowadzi unikalny internetowy serwis www.easyvoice.pl, miejsce, w którym poruszane są zagadnienia psychologii i emisji głosu oraz samorozwoju. Autorka licznych publikacji w pismach branżowych, autorka komentarzy i konsultant w pismach popularnych (Twój Styl, Elle), autor publikacji „I Ty potrafisz mówić bez lęku” oraz „Zadbaj o swój głos... i zobacz co się stanie”. Jest także twórcą portalu o emisji głosu w pracy nauczyciela www.emisjaglosudlanaczycieli.pl.

Miejsce szkolenia:
Centrum Rozwoju Ajanta
ul. Szosa Chełmińska 238

Budynek, w którym znajduje się Centrum mieści się naprzeciwko supermarketu Polo Market, obok skrzyżowania ulic Szosa Chełmińska i Kwiatowa.
Bezpłatne parkingi w okolicy. 

Zapis na szkolenie