Po raz pierwszy na easyvoice.pl? Mam dla Ciebie krótki przewodnik Zobacz

SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

EMISJA GŁOSU DLA PRACUJĄCYCH GŁOSEM

SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Szkolenie prowadzi:

Większość ludzi nie zna swojego głosu, nie wie, jakimi możliwościami dysponuje i nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału w życiu zawodowym czy prywatnym. Mówimy głosami, którym brakuje siły, naturalności, autentyczności. Taki głos nigdy nie będzie dobrym narzędziem pracy, wizytówką nas samych i naszej firmy.

Zapisz się na szkolenie

Mówimy w sposób, który nie zawsze dobrze przekazuje nasze myśli i przekonania. Czasem negatywnie wpływa na ocenę naszej osoby. Słuchacze, odbiorcy, partnerzy w rozmowie szybko wyczują dysonans. Nie słowa, które wypowiadamy, ale sposób, w jaki mówimy stanowi wiarygodny komunikat dla innych.

Używamy głosu w sposób, który prowadzi do jego zmęczenia i niedyspozycji, bo nie zawsze wiemy, jak używać tego delikatnego narzędzia w praktyce. Nie dbamy o głosy, dopóki nie dojdzie do mniej lub bardziej poważnej usterki, uszkodzenia.

Pamiętaj

Jeśli efekty Twojej pracy, Twoich pracowników zależą od dobrej komunikacji, umiejętności precyzyjnego przedstawiania treści – zadbaj o to, by Twój głos był najsilniejszym ogniwem przekazu.

Podczas szkolenia pracujemy nie tylko nad poprawnym, zdrowym wydobywaniem dźwięków, wzmocnieniem głosu, ale także siłą przekazu. Korygujemy błędy emisyjne, które wpływają na nasz wizerunek. Szlifujemy, doskonalimy brzmienie, by było przyjemne dla odbiorców, a jednocześnie autentyczne i zgodne z osobowością mówiącego. Szkolenie zamknięte Emisja głosu według Easyvoice to zajęcia praktyczne, z ograniczonymi do niezbędnego minimum elementami wykładu.

Szkolenia zamknięte

mała grupa szkoleniowa

integracja grupy

program szkolenia maksymalnie dopasowany do potrzeb i problemów uczestników zgłaszanych na wstępnym etapie organizacji szkolenia

porcja dobrej energii, motywacji

indywidualne podejście do uczestnika

wzmocnienie pewności siebie

konkretne umiejętności do zastosowania już od pierwszych dni po szkoleniu

relaks, odprężenie, rozwój

Uczestnicy otrzymują:

pakiet materiałów do samodzielnej pracy po szkoleniu (podręcznik, ćwiczenia, materiały na CD)

kontakt z trenerem prowadzącym szkolenie

certyfikat ukończenia szkolenia

Trener

SYLWIA PRUSAKIEWICZ-KUCHARSKA

Poznaj mnie

Możliwe warianty:

  • szkolenie jednodniowe (8 godzin szkoleniowych plus przerwy)
  • szkolenie dwudniowe
  • cykl szkoleń rozłożonych w czasie

Indywidualną ofertę otrzymasz pisząc na

BIURO@EASYVOICE.PL

Twoj indywidualny program rozwoju głosu