Publikacja

Uwolnij swój oddech - zmień swoje życie

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne materiały ćwiczeniowe Uwolnij swój oddech - zmień swoje życie kliknij poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany do naszego sklepu. Po przejściu procesu zamówienia w ciągu 24h bezpłatne materiały w pliku PDF.
Przejdź do sklepu

O czym i dla kogo jest ten kurs?
Swobodny, pełny i naturalny oddech - to dar; umiejętność, z którą się rodzimy. Jednak napięcia, stres, proces wychowania i różne wydarzenia w naszym życiu powodują, że część z nas o tej umiejętności zapomina lub zatraca. W chwilach bólu, silnego lęku z przerażeniem odkrywamy, że .. oddychamy i że naturalny, nieskrępowany oddech przynosi ulgę i ukojenie. Kiedy zaczyna brakować tchu, kiedy oddech uspokaja, kiedy zatyka nas podczas mówienia lub trudno jest śpiewać z lekkością – przychodzi chwila refleksji... uświadamiamy sobie własny oddech. Na co dzień nie zastanawiamy się czy oddychamy (bo to przecież 'oczywiste') ani jak oddychamy. Poza szczególnymi momentami trudno nam dostrzec, że oddychamy inaczej niż w pierwszych latach naszego życia. Ten kurs jest zachętą do tego, by powrócić do dzieciństwa, by powrócić do własnego oddechu i dzięki niemu zmieniać swoje życie . Jaki jest związek między tym jak żyjemy, a tym jak oddychamy oraz jaki ma to związek z posługiwaniem się głosem, dowiesz się podczas tego kursu.

Publikacja wcześniej funkcjonowała jako kurs e-mail pod tym samym tytułem. 

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli...

  • chcesz przywrócić sobie swobodę i naturalność oddychania
  • chcesz odzyskać wewnętrzną siłę i witalność
  • chcesz zmniejszyć negatywny wpływ stresu
  • chcesz poprawić jakość swojego życia
  • chcesz zmienić swoje życie
  • chcesz poznać inny wymiar oddechu
  • chcesz żyć bardziej świadomie
  • intensywnie pracujesz głosem, śpiewasz, przemawiasz
Nie zdajemy sobie sprawy, że oddychając byle jak, żyjemy byle jak. Bo oddech to klucz do naszego wnętrza, lek na skołatane nerwy i źródło życiowej energii — Anna Sańczuk, Tchnienie życia, Zwierciadło nr 1/1899, 01.2005
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.