...

Przypomnij sobie dziś najlepsze brzmienie swojego głosu

Mamy lepsze i gorsze dni. Nie zawsze też głos brzmi jakbyśmy chcieli czy oczekiwali. Może pojawić się zwątpienie. Możemy odczuć przerażenie (bo akurat tego dnia bardzo nam zależy, by dobrze brzmieć). Możemy jeszcze bardziej się wycofać, co spowoduje, że i głos schowa się głęboko i nie będzie chciał wyjść. Trochę jak przestraszone dziecko, które ucieka, gdy napotyka trudność.

Co możemy zrobić w takich momentach?

Możemy obudzić w głosie to, co najlepsze poprzez ćwiczenia, rozbudzić wibracje, pootwierać zamknięte przestrzenie w ciele.

Ale także zajrzeć do skrzynki ze wspomnieniami. Przypomnieć sobie te momenty, kiedy głos brzmiał najlepiej. Każdy z nas takie ma. Ważne, by poczuć to znowu wszystkimi zmysłami, całym sobą. Przypomnieć ciału jego stan, odczucia i emocje.

„Kiedy zaczynasz wątpić w swoje umiejętności i zdolności, zatrzymaj się, by przejrzeć wcześniejsze dokonania. Zidentyfikuj każde doświadczenie, mogące pomóc w obecnej sytuacji. Gdy zastosujesz wiedzę i mądrość, jakie zgromadziłeś, niewiele pozostanie ograniczeń, których nie będziesz mógł pokonać”.
N. Hill
Podziel się

Zobacz więcej

Moje socialmedia