...

Postawa siły

Język naszego ciała to mocny komunikat dla innych. Zwłaszcza w trudnych, stresujących sytuacjach lub gdy zjada nas trema może działać na naszą niekorzyść. Ale nie tylko. Możemy nim odpowiednio pokierować.

Amy Cuddy (psycholog społeczny, autorka książki „Wstań!Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom” twierdzi, że nasze ciało może wpływać na nasze zachowanie i postrzeganie siebie.

Gesty, które płyną z ciała mogą poprawić nasze samopoczucie, obniżyć poziom stresu i dodać nam siły i na scenie i w codziennym życiu. Pozy siły, które proponuje znacząco wpływają na treść naszego przekazu kierowanego do innych, ale także umacniają nas i dodają pewności siebie, energii do działania, rozluźniają ciało.

Sprawdź, jak w ciągu 2 minut możesz zmienić energię w ciele i zmienić swoje myśli.

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia