...

Sztuka relaksu

Sztuka relaksu okładka
Pięknie wydana i ilustrowana książka. Już samo trzymanie jej w dłoniach i oglądanie zamieszczonych obrazów wywołuje pozytywne emocje.Nie jest to zwyczajowy poradnik jak radzić sobie ze stresem.
Image

Autor- wybitny specjalista w dziedzinie z walki ze stresem- zachęca do jednoczesnego podjęcia podróży wgłąb siebie i odkrywania własnej mądrości.
Często do niej wracam, a ćwiczenia wykorzystuje w praktyce. Odnalazłam w niej wiele słów, które pokrywają się z moją filozofią pracy nad głosem.Jest to książka, która zachęca do indywidualnej pracy i osobistego rozwoju.  

Autor: Mike George
Tytuł: Sztuka relaksu
Tytuł oryginalny: Learn to relax
Wydawnictwo: Muza SA, Warszawa 2001

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia